İletişime Geçin
Cumhuriyet Mah.Vatan Cad, Evrim Sokak No:2/A, Kapaklı/Tekirdağ
Araç Kaplama
Aracınızın yüzeyine zarar vermeden, dış mekana uygun folyolar ile firma logonuz ve ürünleriniz özel tasarımlarla uygulanarak diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla müşteriye ulaşacak ve firmanıza farklılık katacaktır.

İkinci Yeni Otomobiller için Araç Kaplama

Yıllardır kullandığınız yada ikinci el yeni aldığınız arabanız, uzun zamandır aynı rengi görmekten sıkılmış olabilirsiniz boyasına ne kadar parlatıcı cilalar sürdüyseniz de yine gözünüze güzel görünmüyor da olabilir..

Otomobillerin yüzeyleri sürekli harelenir en ufak kılcal çizik ufak bir taş izi bile kötü bir görüntü oluşturur.  Aracınızla birlikte gelin onun için bulduğumuz çözüm olan Araç Kaplama uygulayalım hem ”YENİ BİR RENGİ OLSUN” hemde sizi dışına sürekli bakım yapma derdinden kurtaralım.

Şunu herkes bilir ki bir aracı boyatmak hem uzun bir zaman ister ortalama (1 hafta) hemde gerçekten iyi bir boya isterseniz ciddi maliyetler çıkar ve aracınızın dışı artık orijinal olmaz.. Arabanız dışarıda sürekli hava koşullarından etkileniyor yüzeyinde göze çirkin görünen taş izi, çizik, hare, kuş pisliği lekeleri gibi birçok sorun olabilir bu tür sorunlar büyümeden tedavi edilip araç kaplanabilir bunlar varsa da yoksada çözüm araç kaplama istanbul;

Showroom dan Yeni Teslim Almış Gibi..

Araç kaplama yapıldıktan sonra tüm yüzey rengi eşitlendiği için sanki sıfır gibi olacak  ”Onu sizin için yeniden RENKLENDİRELİM” Tertemiz ve yeni bir araba olarak size teslim edelim. Uzun yıllar boyunca kullanın.

Garanti ve Kullanım Ömrü Ne kadar ?

    Araç kaplama uygulaması yapılan aracınız doğru koşullarda yıkandığı takdirde (tazyikli su ile yıkanabilir.) 5 yıl boyunca atmalara ve kalkmalara karşı fatura tarihinden itibaren garantilidir. Kullanım ömrü ise seçilen folyonun markasına göre değişiklik gösterir ortalama ömrü 10 yıldır. Kullanılan ürünlerin hepsi 1. sınıf araç kaplama ürünlerdir, firmamız bünyesinde aracınız kaplandığında ilerleyen zamanlarda söküm için bize tekrar getirip ÜCRETSİZ geri söküm yaptırabilirsiniz. Boyada asla leke iz yapışkan bırakmaz. 

Otomobilinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız ?

Araç Folyo Kaplama aracınızın boyasını dış hava koşullarından korumak için en iyi olan uygulamadır,

öncelikle sökülebilir olması en büyük avantajdır. Ayreklam tarafından kaplanan araçlara 2 yıl işçilik ve geri söküm garantisi verir. Otomobili boyatmak değer kaybına ve kötü görüntüye neden olur. Folyo kapladığımız otomobiller kaplandığı tarihten itibaren 5 yıl kullanılabilir bir giysi giydirmiş oluruz. Yaptığımız kaplama işleminde sonradan hiçbir pürüz ve pislik kalmadan söküp arabanızı ilk günkü haline döndürebilirsiniz.

Dilerseniz renk değişikliği ile farklı ve estetik bir yenileme yapalım dilerseniz şeffaf film ile orjinal boyanıza tam koruma sağlayalım.

Araç Folyo kaplama aracınızı tam anlamıyla tüm etkenlerden korur örneğin; ağaç reçinesi, kuş pisliği, zift vs. lekeleri, taş izleri ve çizikler gibi etkenlerden aracınızı korumuş olursunuz aslında folyo aracınızın giysisidir. Satın almak istediğiniz otomobili istediğiniz renkte bulamayabilirsiniz ama folyo ile istediğiniz otomobili istediğiniz renk kaplayabiliriz, Ayreklam olarak aracınız için en kaliteli araç kaplama folyolarından mat, parlak, satin, chrome, carbon ve metalik renklerden oluşan geniş bir kartela sunuyoruz.

Araç Folyo Kaplama Süreci

Araç kaplama istanbul;

Aracınız Ayreklam araç kaplama merkezine geldiği andan itibaren siz değerli müşterilerimiz ile kartelalardan renk seçme işlemi yapılır.

Sonrasında aracınız detaylı yıkamaya alınır. Aracın yaşına bağlı olarak reçine, zift ve boya tozu temizliği yapılır ve kaplama için gerekli parçaların sökümü yapılır bu parçalar araç marka modele göre değişiklik gösterir; ayna kapakları, dış kapı kolları, stoplar ve gerekli ise farları bilirkişi tarafından sökülür (otomobili kaplamak için fabrikasyon montajı bozmamak adına sadece gerek görülen parçalar sökülür)

Söküm işlemi bitirildikten sonra araç yüzey temizleme solüsyonu ile tekrar silinir ve oda sıcaklığında steril ve tozsuz ortamda aracınıza özel kesilen folyo parçaları ile her parçası ayrı ayrı özenle kaplanır.

Kaplama işlemi bittiğinde demonte edilen parçalar yerlerine tekrar monte edilir ve son kontroller yapıldıktan sonra otomobil sahibine garanti belgesi ile teslim edilir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyat ve bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Neden Biz ?

  • Orjinal iz Bırakmayan Araç Kaplama Ürünleri
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Garantili Folyo Uygulaması
  • Zamanında Teslimat
  • Uygun Fiyatlar
  • Profesyonel Montaj

     

Websitemize Hoşgeldiniz